Aktualności

MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm, to nowe miejsce na mapie Warszawy, które dołączyło do naszej akcji Zwalczamy Zmarszczki. 

To miejsce, w którym można skorzystać z najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej, najlepszych Zabiegów Laserowych i Nowoczesnej Dermatologii. 
Co ważne pod okiem specjalistów można swobodnie skorzystać z wszelkich nowinek kosmetycznych jakim niewątpliwie jest zabieg SIAŁA JADU WĘŻA z technologią komórek komórek macierzystych.
Pod okiem najlepszych specjalistów oraz przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń odzyskasz idealną figurę oraz przywrócisz skórze młodość i zdrowie.
Wysokiej jakości kadra gwarantuje wysoki standard świadczonych usług. 

Poniżej przedstawiamy sylwetki kadry lekarskiej

dr Roman Prończuk 

Specjalista dermatologii i wenerologii
Specjalista medycyny estetycznej

Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1993r. Specjalizację pierwszego i drugiego stopnia w zakresie Dermatologii i Wenerologii uzyskał w Klinice Dermatologii i Wenerologii CSK WAM w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jest założycielem Kliniki Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm w Warszawie.

W swojej praktyce specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu Chorób Dermatologicznych oraz zabiegach z zakresu Medycyny Estetycznej.

W trakcie swojej wieloletniej praktyki osiągnął ogromne doświadczenie i poznał najbardziej zaawansowane techniki odmładzania toksyną botulinową i kwasem hialuronowym.

Jest ekspertem w dziedzinie laserowego odmładzania skóry, laserowego usuwania: naczynek, rumienia, przebarwień, depilacji laserowej przy użyciu takich laserów jak: Fraxel re:store, Laser Frakcyjny CO2, VPL, Varilite 532 nm 940 nm, Laser Diodowy  Palomar  Vectus


dr Joanna Dąbrowska - Juszczak

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1996 roku, oraz jedyną w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i Union Internationale de Medicine Esthetique, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej.

Absolwentka Podyplomowych Studiów dla Lekarzy "Kosmetologia w Medycynie". Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine oraz World Anti-Aging Academy of Medicine, certyfikowany konsultant programu żywieniowego LEAP.

Szkoleniowiec i trener w zakresie technik podawania kwasu hialuronowego, nici liftingujących PDO i mezoterapii. Specjalizuje się w zakresie bezoperacyjnych technik korygowania defektów estetycznych twarzy i ciała.


Więcej informacji na stronie http://www.mediderm.com.pl/medycyna-estetyczna-warszawa


Poniżej kadra kosmetologów


Magdalena Pypeć


Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie na kierunku kosmetologia. Swoje dalsze kwalifikacje podnosiła na Politechnice Radomskiej na kierunku Technologia Kosmetyków i produktów Chemii Gospodarczej, który ukończyła z wyróżnieniem.

Swoją wiedzę stale pogłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jej wieloletnie doświadczenie, zdobywana wiedza oraz indywidualne podejście do każdego problemu, przekłada się na jakość i efektywność wykonywanych zabiegów oraz zadowolenie pacjentów. 


Ekspert w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy oraz depilacji laserowej najnowszym laserem - Palomar Vectus. Zawsze uśmiechnięta, miła i kompetentna chętnie pomoże każdemu pacjentowi.


Paulina Wiraszka

Kosmetolog, ekspert w zakresie najnowszych metod pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Beaty Mydłowskiej na kierunku Kosmetologia.

Łącząc najnowsze technologie estetyczne potrafi stworzyć doskonałe programy do walki z niedoskonałościami skóry. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu ujędrniania, wyszczuplania i modelowania ciała- Icoone, depilacji laserowej najnowszym laserem - Palomar Vectus.

Pracując w klinice specjalisty dermatologa, uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych oraz śledząc fachową literaturę stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawsze uśmiechnięta, dokładna i zaangażowana w swoją pracę.

Monika Pawlicka

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Kosmetolog ze specjalizacją Licencjat Kosmetologii Estetyczej, obecnie podnosi swoje kwalifikacje na studiach magisterskich na  kierunku Wellness & Spa.

Uważam, że należy mieć holistyczne podejście do człowieka jako ciała i duszy, aby wszystko ze sobą tworzyło harmonię, dlatego pragnęłam pogodzić oba te kierunki specjalizacji. W obecnym natłoku spraw, gdy brak jest czasu na kontemplację, próbuję w pracy z klientem przybliżyć mu choć troche równowagę wewnętrzną oraz wskazać jak odnaleźć spokój ducha.


Zapraszamy na stronę www.mediderm.com.pl


Galeria