Zapraszamy na eventy

Kongresy Kosmetyczne
Kongres Kosmetyczny Kielce

Eventy to cykliczne spotkania z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami, których celem jest zapewnienie pełnego doradztwa i fachowej wiedzy w zakresie zwalczania zmarszczek. Nasze eventy odbywają się w salonach kosmetycznych, obiektach SPA, centrach handlowych, pasażach jak również w plenerze. Nasze specjalne stoiska przyciągają uwagę, a zaproszeni goście specjalni zawsze podnoszą rangę wydarzenia. Podczas takich eventów zapewniamy:

 

  • aparaturowe badanie skóry,

  • badanie i ocenę ilości oraz grubość zmarszczek,

  • badanie stopnia nawilżenia i wysuszenia skóry,

  • określenie stopnia zaawansowania procesu fotostarzenia.


Każdy uczestnik podczas takich spotkań otrzymuje kosmetyczne niespodzianki zapewniamy pełne fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji w domu i salonie.

ZAPRASZAMY NA EVENTY!

 

Naturioska Ladies Night

W Łodzi zorganizowaliśmy Ladies Night. W jednej z sal kinowych Cinema City każda osoba mogła przejść serię interesujących zabiegów oraz dowiedzieć się więcej o metodach pielęgnacji ciała

Arabella Rally

Podczas spotkania w łódzkiej Manufakturze z zawodniczkami startującymi w rajdzie Arabella Rally każdy mógł wejść do naszego namiotu i zaczerpnąć profesjonalnej porady kosmetycznej.

Wieczór z House of Sushi

W trakcie organizowanego we współpracy z House of Sushi wydarzenia można było spróbować również świeżo przygotowanego sushi, które zaserwowała Restauracja japońska House of Sushi. Pyszne i aromatyczne rolki cieszyły się ogromnym zaiteresowaniem i skradły podniebienia wszsytkich gości.