Aktualności

Event Modowy z FLUOFASHION w ramach akcji zwalczamyzmarszczki.pl 06.06.2014

6 czerwca mieliśmy okazję razem z fluofashion.com oraz Natural Dermo Beauty w ramach akcji zwalczamyzmarszczki.pl uczestniczyć w Evencie Modowym w Rybniku. Uczestnicy mieli możliwość obejrzeć pokazy mody, skorzystać z porad kosmetycznych, dowiedzieć się jak zapobiegać oznakom starzenia, oraz zasięgnąć porad stylisty. Imprezę swoją obecnością uświetniła Magda Steczkowska wraz z zespołem. 

Celem akcji Zwalczamy Zmarszczki jest poszerzanie wiedzy z zakresu walki z pierwszymi oznakami starzenia się naszej skóry. Cykliczne eventy w salonach kosmetycznych, centrach handlowych, konsultacje z dermatologami, kosmetologami i specjalistami z dziedziny kosmetycznej do nasz główny cel.

Chcemy by każda kobieta i mężczyzna w Polsce w sposób praktyczny, warsztatowy dowiedzieli się kiedy i jak walczyć z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Zbudowanie szerokiej wiedzy dotyczącej naszej skóry w sposób praktyczny i zindywidualizowany ma spowodować, że każdy klient będzie dokładnie wiedział kiedy i jak działać na zmarszczki i co ważne kiedy i jakie preparaty i zabiegi stosować w gabinecie i kuracji domowej.

Partnerzy:

www.monduniq.com

www.zwalczamyzmarszczki.pl

www.naturaldermobeauty.pl

www.fluofashion.com

www.naturioska.pl

Galeria