Aktualności

Apetyt na Urodę - Spotkanie w ramach akcji zwalczamyzmarszczki.pl

17 czerwca w Warszawie w salonie partnerskim Apetyt na Urodę uczestniczącym w akcji zwalczamyzmarszczki.pl odbyło się spotkanie dla Klientów poświęcone tematyce odpowiedniej pielęgnacji skóry w gabinecie i w domu. W trakcie spotkania uczestnicy mogli obserwować krok po kroku etapy zabiegu 'Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych' połączonego z mezoterapią mikroigłową. To jedyna taka okazja, kiedy Klient może od 'drugiej' strony poznać profesjonalne produkty, używane w trakcie zabiegu oraz przekonać się jak istotna jest odpowiednia pielęgnacja zapobiegająca procesom biologicznego i mechanicznego starzenia się skóry. 

Pani Ewa z salonu Apetyt na Urodę zaprezentowała krok po kroku etapy profesjonalnej mezoterapii mikroigłowej wykonywanej za pomocą medycznego MICROROLLERA. W trakcie mezoterapii mikroigłowej dokonuje się tysięcy mikronakłuć, dzięki którym dochodzi do intensywnej stymulacji skóry w głębszych partiach oraz przyspieszenia procesów regeneracji, złuszczania i odbudowy skóry. Powstałe w wyniku zabiegi mikronakłucia na skórze intensyfikują wchłanianie się profesjonalnych preparatów używanych do zabiegu o blisko 3000%. Jest to doskonała propozycja dla osób, które oczekują spektakularnych efektów bez wykonywania bardzo inwazyjnych zabiegów. Połączenie mezoterapii mikroigłowej z preparatami przeciwzmarszczkowymi na bazie jadu węża i komórek macierzystych gwarantują natychmiastowe i zauważalne efekty tuż po zabiegu. Specjalnie opracowane, innowacyjne formuły przyspieszają procesy regeneracyjne skóry, spowalniają starzenie się komórek skóry oraz zapewniają efekt rozluźnienia mięści twarzy, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych.  

Po zabiegu proponowana profesjonalna pielęgnacja domowa, gwarantuje odpowiedni program terapeutyczny uzupełniający zabiegi wykonywane w gabinecie. 

Zachęcamy do kontaktu z Panią Ewą oraz z gabinetem Apetyt na Urodę, gdzie mogą Państwo uzyskać darmową poradę i konsultację w ramach ogólnopolskiej akcji zwalczamyzmarszczki.pl. Umawiając się na bezpłatną konsultację otrzymają Państwo pełną wiedzę z zakresu odpowiedniej pielęgnacji swojej skóry, rozwiązania ewentualnych problemów z nią związanych oraz dopasowaniem indywidualnego programu pielęgnacyjnego w gabinecie. 

Apetyt na Urodę
Warszawa
ul. Jaworzyńska 9/4
tel: +48 794 749 333
e-mail: kontakt@apetytnaurode.pl
www.apetytnaurode.pl

Bezpłatne konsultacje na hasło: zwalczamyzmarszczki.pl

Galeria