Aktualności

Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami" w Ciechocinku

Klinika "Pod Tężniami" to jedna z największych Klinik Uzdrowiskowych w Polsce, posiadające międzynarodowe certyfikaty jakości.

Nowoczesne Centrum Dermatologii uczestniczące w Akcji "Zwalczamy Zmarszczki" dokłada starań, aby każda kobieta oraz mężczyzna dowiedzieli się kiedy i jak walczyć z pierwszymi oznakami starzenia się skóry oferując tym samym swoim Klientom szeroki zakres usług medycznych i kosmetycznych, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i doskonałe kosmetyki.

Z dziedziny dermatologii kosmetycznej SPA&Wellness Kliniki Uzdrowiskowej oferuje m.in następujące zabiegi:

Czasowe usuwanie zmarszczek metodą Restylane® i Dysport.

Peelingi chemiczne.

Fotoodmładzanie twarzy, szyi rąk i dekoltu poprzez zmianę struktury skóry, zwiększenie elastyczności i gęstości.

Mikrodermabrazja - najefektywniejszy zabieg złuszczający naskórek, stosowany w celu korekty nieprawidłowości skóry dając efekt widocznego  rozświetlenia, koryguje drobne zmarszczki.

Głęboka stymulacja laserowa.

OxyDermié Syn'Resist - Infuzja tlenowa z peptydem jadu węża i komórkami macierzystymi marki M'onduniq

Mezoterapia Mikroigłowa MICROROLLER

W swoim kompleksie obiekt oferuje Klientom liczne atrakcje, wśród których można skorzystać z basenów, jako jedynych w Polsce wykonanych w całości z austenitycznej stali nierdzewnej oraz basen wewnętrzny  z wieloma atrakcjami, brodzikiem dla dzieci, a także całoroczny basen zewnętrzny z plażą do wypoczynku. 

Polecamy Państwu także relaks w zespole saun, w którym znajduje się: sauna sucha, kabina na podczerwień, łaźnia parowa oraz łaźnia ziołowa. Po kąpieli parowej możecie Państwo ochłodzić się w balii z zimną wodą lub pod prysznicem wrażeń, brodzik Kneippa, słoneczna łąka ze stanowiskiem do opalania.
Zapraszamy również do jedynej w Polsce Kryształowej Komnaty Solnej z tężnią solankową, której klimat, odpowiednie oświetlenie i relaksująca muzyka kojąco wpłyną na samopoczucie i wprowadzą w stan odprężenia.
Z pewnością wszystkie nasze propozycje pomogą Państwu zregenerować siły i powrócić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

Zapraszamy Państwa także na gamę zabiegów odnowy biologicznej. Kadra najwyższej jakości specjalistów z dziedziny odnowy biologicznej, fizjoterapii sprawi że poczują się Państwo wyjątkowo.

Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"
ul. Wawrzelniana 7
87-720 Ciechocinek 

kontakt.: +48 54 416 70 37
e-mail.: salonurody@podtezniami.pl
strona www.: www.podtezniami.pl


Galeria