Aktualności

Madame Katrina - Witamy w gronie Salonów Partnerskich!

„Madame Katrina” to wyjątkowy Salon Kosmetyczny. Łączy w sobie profesjonalizm, styl oraz niepowtarzalną atmosferę.

Założycielka i właścicielka salonu, Katarzyna Gwiżdż-Zub, posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetyki. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator telewizyjny oraz wykładała w renomowanych krakowskich szkołach kosmetycznych. Obecnie od ponad siedmiu lat jest właścicielem świetnie prosperującego salonu kosmetycznego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa-Ruczaju. Dzięki profesjonalnemu podejściu do swojej pracy oraz niezwykłej osobowości zjednuje sobie liczne grono klientów, stałych i lojalnych. Wśród klientów salonu Madame Katrina znajdują się aktorzy i osoby medialne.

„Kosmetyka to moja pasja, ponad dwudziestopięcioletni staż pracy w tym zawodzie to spore doświadczenie, które pozwala mi na obsługę moich klientów na najwyższym, europejskim poziomie. Lubię to, co robię i czerpię z mojej pracy ogromną satysfakcję. Nieustannie nie tylko podnoszę swoje kwalifikacje i mojego personelu w dziedzinie kosmetyki, ale również w zakresie komunikacji, kontaktów z klientami, profesjonalnej obsługi (…)” mówi Katarzyna Zub

Entuzjastycznym podejściem do pracy właścicielka salonu stara się „zarazić” każdego swojego pracownika. W salonie „Madame Katrina” każda kobieta, ale i mężczyzna, czuje się wyjątkowo. Personel jest miły i profesjonalny. Właścicielka kładzie ogromny nacisk nie tylko na jakość usług, ale również atmosferę jaka panuje w salonie, dlatego też klienci odwiedzają salon chętnie i z dużą przyjemnością. Wiedzą, że mogą liczyć w każdej chwili na bezpłatne doradztwo i pomoc.

Wizyta w Salonie „Madame Katrina”
-tego potrzebuje Twoje ciało i dusza.
Salon otwarty dla każdego

Salon „Madame Katrina” jest otwarty dla każdego – wnętrze i wyposażenie przystosowane są do przyjmowania również niepełnosprawnych Klientek i Klientów. Do salonu prowadzi wygodny podjazd, a ergonomicznie urządzone pomieszczenia pozwalają swobodnie poruszać się po wnętrzu.

A jeśli jesteś młoda mamą i nie wiesz z kim zostawić swoją pociechę na czas zabiegów, „Madame Katrina” ma dla ciebie rozwiązanie – specjalnie urządzony kącik zabaw dla Twojego brzdąca!.