Aktualności

Nagroda "Odkrycie Roku 2014" Imperium Kobiet dla Venin de Serpent "Siła Jadu Węża"

M'onduniq Professionnel otrzymało tytuł i statuetkę „Odkrycie Roku” w plebiscycie czasopisma Imperium Kobiet. W konkursie wyróżniona została `Siła jadu węża` - jeden z najbardziej innowacyjnych i najpopularniejszych zabiegów firmowych M’onduniq Cosmetiques Professionnels.

Ogłoszenie wyników nastąpiło podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek 24 listopada w prestiżowym hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Impreza połączona była z 4. urodzinami magazynu Imperium Kobiet, a galę poprowadziła redaktor naczelna pisma – Ilona Adamska, której towarzyszył Ryszard Rembiszewski. To już druga odsłona plebiscytu, którego celem jest wyłonienie najlepszego kosmetyku, salonu SPA i hotelu. 

Jury złożone z gwiazd, m.in. Odety Moro, Joanny Jabłczyńskiej, Iwony Guzowskiej, Agnieszki Kawiorskiej i Marioli Bojarskiej-Ferenc przyznało, że w związku z dużą ilością zgłoszeń, wybór zwycięzców był niezwykle trudny. 


Statuetka dla ‘Siły jadu węża’

Jury zauroczył zabieg oparty na kosmetykach M’onduniq Cosmetiques Professionnels, która pomaga uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób. Kuracja oparta na preparatach M’onduniq Syn’Resist L’Visage stanowi idealną propozycję dla osób obawiających się inwazyjnych działań. Pomagająca powstrzymać mechaniczne i biologiczne uszkodzenia skóry ‘Siła jadu węża’ to zabieg o natychmiastowym działaniu, bez bolesnego obstrzykiwania neurotoksyną botulinową. Zabieg doceniony przez Imperium Kobiet, oparty jest na pięciu gestach. Dokładny film instruktażowy można znaleźć na naszym kanale YouTube. 


Dziękujemy za niezwykłe wyróżnienie dla niezwykłej linii. Dzięki niemu jeszcze szersze grono osób będzie miało okazję usłyszeć i przekonać się o `Sile jadu węża`.

Galeria