Aktualności

Magazyn E-MAKIJAŻ o akcji zwalczamyzmarszczki.pl

W ostatnim wydaniu magazynu E-MAKIJAŻ ukazał się artykuł opisujący działania naszej akcji oraz sylwetki partnerów uczestniczących w akcji, u których w profesjonalny i bezpieczny sposób można dokonać aparaturowego badania skóry, zbadać ilość oraz grubość zmarszczek, stopień nawilżenia, wysuszenia skóry oraz proces fotostarzenia się naszej skóry.

Miejsca te, rekomendowane są przez naszą markę i świadczą o wysokiej jakości indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z Państwa, fachowej analizy potrzeb skóry oraz profesjonalnego dobór odpowiednich zabiegów i produktów anti-age.

Jednym z zabiegów rekomendowanych przez partnerów akcji jest HITOWY zabieg przeciwzmarszczkowy i liftingujący "Siła Jadu Węża"

Innowacyjny zabieg o natychmiastowym działaniu. Idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób. 

Zabieg pomaga powstrzymać biologiczny i mechaniczny proces starzenia się skóry bez bolesnego ostrzykiwania się neurotoksyną botulinową. Prosty, przyjemny i wyjątkowo skuteczny sposób na świetny wygląd każdego dnia.

Patronem medialnym akcji jest ogólnopolski serwis 4allwomen.pl 
www.4allwomen.pl


Zapraszamy do odwiedzenia Salonów uczestniczących w akcji.


Galeria