Aktualności

Skuteczna walka z cellulitem oraz tkanką tłuszczową bez wysiłku. Czy to możliwe?

Oprócz zabiegów wykonywanych urządzeniami, w kosmetyce, w celu redukcji cellulitu i ujędrnienia ciała stosowane są także typowe zabiegi kosmetyczne. Tego rodzaju zabiegi są alternatywą dla osób, które borykają się z problemem cellulitu i brakiem jędrności skóry, jednak z uwagi na stan zdrowia i występujące przeciwwskazania zabiegów urządzeniami nie mogą mieć wykonywanych. W Apetycie na Urodę, oprócz zabiegów urządzeniem MED SHAPE, proponujemy także zabiegi takie jak: Blue Lagune (etap I i II) oraz Zabieg Multi Body Treatment.

Zabieg Blue Lagune podzielony jest wprawdzie na 2 etapy, ale każdy z nich może być wykonywany osobno w zależności od potrzeb skóry klienta.  Blue Lagune etap I to przede wszystkim silne ujędrnienie skóry. W naszym salonie, zabieg ten szczególnie polecamy osobom ze skórą tracącą jędrność, która przedwcześnie się starzeje oraz osobom, które są w trakcie kuracji wyszczuplających. W Apetycie na Urodę zabieg Blue Lagune (etap I) trwa ok. 2 godzin i rozpoczyna się od wykonania peelingu skóry poddawanej zabiegowi. Peeling wykonywany jest z wykorzystaniem ruchów masażu, co jest nie tylko przyjemne, ale także zwiększa skuteczność złuszczenia zrogowaciałego naskórka, oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, ale także pobudza krążenie, poprawia dotlenienie skóry, rozszerza pory i przygotowuje skórę do absorpcji składników aktywnych dostarczanych w trakcie zabiegu. 
Po zmyciu peelingu, na skórę nakładane jest specjalne serum wyszczuplające z fosfatydylocholiną. Serum to w Apetycie na Urodę wtłaczane jest w głębsze warstwy skóry za pomocą sonoforezy lub mezoterapii bezigłowej. Następnie nakładana jest maska ujędrniająca, którą się dokładnie wmasowuje w skórę wykonując masaż limfatyczny na obszarze poddanym zabiegowi. Po wykonanym masażu owija się skórę specjalnym bandażem ujędrniającym na około 20-30 min. 

Zabieg w Apetycie na Urodę kończy się wmasowaniem balsamu ujędrniającego, który zalecamy także stosować w pielęgnacji domowej, aby przyspieszyć i wzmocnić efekty zabiegu.
Blue Lagune etap II zaś to zabieg typowo redukujący cellulit. Ten zabieg w Apetycie na Urodę polecamy osobom, które borykają się z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, zatrzymywaniem wody w tkankach (obrzęki, opuchnięcia, ciężkość nóg). W naszym salonie zabieg ten trwa ok. 1 godziny i rozpoczyna się od przemycia skóry poddanej zabiegowi specjalnym preparatem odtłuszczającym. Następnie, na tak przygotowaną skórę, za pomocą sonoforezy lub mezoterapii bezigłowej wmasowywane jest serum wyszczuplające z fosfatydylocholiną oraz maska antycellulitowa, którą wmasowujemy w skórę i pozostawiamy na 20 – 30 min. 
Po upływie tego czasu pozostałość maski usuwamy wilgotnym kompresem a następnie wmasowujemy balsam antycellulitowy, który należy także stosować w pielęgnacji domowej, aby przyspieszyć i wzmocnić efekty zabiegu. Należy pamiętać, aby w dniu wykonania zabiegu nie wykonywać peelingu skóry na obszarze poddawanym zabiegowi.

Kolejnym zabiegiem jaki Apetyt na Urodę proponuje swoim klientom to zabieg Multi Body Treatment. Zabieg ten może być wykonywany na uda, łydki, pośladki, brzuch, ramiona lub biust. Zabieg ten to miejscowa terapia wyszczuplająco-modelująca i redukująca cellulit. W naszym salonie polecamy ten zabieg osobom walczącym z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, obrzękami, ale także utratą elastyczności oraz jędrności skóry i jej gęstości. W Apetycie na Urodę zabieg ten rozpoczynamy od odtłuszczenia skóry poddawanej zabiegowi specjalnym preparatem, który także zwiększy przepuszczalność naskórka. Na tak przygotowaną skórę, nakładane jest Multi – modelujące serum do ciała i wykonywany jest masaż. Serum to może zostać także wtłoczone w głębsze warstwy skóry za pomocą bańki chińskiej lub mezoterapii mikroigłowej. Następnie nakładana jest maska modelująca i owija się ciało folią. Po upływie 15-20 min pozostałość preparatu usuwamy wilgotnym kompresem. Zabieg w Apetycie na Urodę kończy się wmasowaniem Multi – modelującego balsamu  do ciała, który zalecamy także stosować w domu w celu wzmocnienia i przyspieszenia efektów zabiegu.


Serdecznie zapraszamy

Apetyt na Urodę
ul. Jugosłowiańska 15B/ 58
03-984 Warszawa
(Praga Południe – Gocław)
tel. 794 749 333
www.apetytnaurode.pl  

Godziny naszej pracy:
Pn-Pt – 10:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00


Galeria